0
0
0

Вироби з фанери розфарбовані

Широкий вибір виробів з розфарбованої фанери 

 Кожна людина мріє про комфортабельне житло, у якому зручно відпочивати, займатися справами, зустрічати гостей. Речі знаходяться на своєму місці, ідеально вписуються в інтер'єр. Дизайн - унікальний. 

 Перетворити мрію на реальність допоможе компанія АКцентр. На сторінках віртуального каталогу представлена велика кількість оригінальних виробів із фарбованої фанери - будівельно-декоративного матеріалу, виготовленого з кількох шарів спеціально оброблених тонких листів деревини (шпону). Цей неповторний декор в екостилі створює відчуття гармонії з природою, підкреслює нестандартність мислення, здатність творче підходити до вирішення проблем. 

 Ми пропонуємо різноманітні види продукції:  

  •  чарівні будиночки, смарагдово-зелені дерева, стилізовані рослини, химерний настінний годинник, 
  •  кумедні довгошиї помаранчеві жирафи, строкаті метелики 
  •  блискучі новорічні іграшки (сніжинки, янголятка, кульки), Великодні кольорові писанки, 
  •  написи українською, російською, англійською мовами, 
  •  різьблені кухонні підставки, ніжнотонні серветниці, прикрашені петриківським розписом таці. 

 Предмети прикрасять Ваш побут, стануть незамінною частиною інтер єру. 

 Розфарбовані романтичні фігурки - гарний сувенір для коханих:  

  •  стріла Купідона, сердечка, ніжні голубки, 
  •  написи "Love", "Only You", "Together forever", 
  •  золоті ключики від серця. 

 Вони підкреслять щирість почуттів, неповторність стосунків. 

 Організаторам свят будуть у пригоді фанерні цифри на підставках, топери, побажання. Класний куточок прикрасить українська символіка: герб, прапорці. Працівники кав'ярні можуть використати таблички "Смачного", фігурки, що зображують тістечка, полунички, чашечки. 

 Фарба якісна, не стирається при очищенні від пилу. Від відкритого сонячного проміння продукцію, звичайно, варто берегти. 

 Недорого купити вироби з розфарбованої фанери можна в магазині канцтоварів АКцентр. Цінова політика демократична, діє гнучка система знижок, постійні клієнти отримують вигідні пропозиції. Оформлюйте замовлення, отримуйте його з доставкою у найвіддаленішій точці України. 

 Якщо цікавлять акції, умови співробітництва - телефонуйте нашим менеджерам за номером (097) 041-18-11 - отримаєте відповіді на всі запитання.