0
0
0

Новорічні електричні гірлянди

Електричні гірлянди в інтернет-магазині АКцентр

Відчуття свята в Новий Рік багато в чому залежить від весело сяючих електричних гірлянд. Їхня різноманітність заворожує дух, радує око і задає тон святу.

Такі гірлянди застосовують як для прикрашання натуральних і штучних ялинок, так і для декорування приміщень, вітрин, фасадів будівель, проїжджих частин, парків та присадибних ділянок.

Інтернет-магазин АКцентр пропонує:

  • Традиційні електричні гірлянди для ялинок. Їх роблять у вигляді шнура зі світлодіодними лампочками. Гірлянди бувають як багатокольоровими, так і одноколірними, і мають кілька режимів сяйва. Як додатковий декоративний елемент додаються насадки на лампочки. Такі насадки мають вигляд куль, сніжинок, зірочок, квітів, сніговиків і Дідів Морозів.
  • Вуличні новорічні гірлянди - характеризуються підвищеною міцністю, а також стійкістю до всіляких погодних умов.
  • Світлові сітки, завіси - оригінальні світні елементи, які використовують для прикраси фасадів, вітрин та інтер'єру.

Новорічні гірлянди, як прикраси будинку і вулиці, дарують справжню казку для дорослих і дітей - чарівні переливи всіх кольорів веселки, ніжне мерехтіння.

Фантастичну ілюмінацію можна створювати своїми руками - потрібно тільки ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину і купити чудові гірлянди оптом чи вроздріб. Доставка здійснюється по всій Україні службами доставки, а також власною службою АКцентр (для клієнтів оптового та корпоративного відділів). Тел.: (097) 041-18-11