0
0
0

Вітрячки та повітряні змії

Код товару: 001370066
0
4.00грн
cart-icon
Код товару: 001370132
0
9.20грн
cart-icon
Код товару: 001370167
0
37.10грн
cart-icon

Якісні повітряні змії і вітряки

В інтернет-магазині АКцентр розміщений величезний асортимент повітряних зміїв і вітряків. Ці товари - відмінний спосіб весело провести час з сім'єю або друзями.

В каталозі змії класичної дельтоподібної і ромбовидної форми, а також чимала кількість моделей нестандартної форми - пташки, черепахи, комахи ... Даний продукт не просто забава, а й ефективний інструмент розвитку.

Найпопулярніший повітряний змій має дельтовидну форму - він найбільш стабільний в польоті. Піднімається в небо навіть при мінімальному вітрі.

Якість продукції нашого сайту чудова. Відмінні сучасні матеріали, міцні каркаси, незабутній дизайн і якісна фурнітура. Створені для багаторазового запуску, не рвуться та не розсипаються. В наявності велика кількість різних моделей.

Маленьким діткам припадуть до смаку вітрячки. Вони також мають різну форму, представлені в широкому колірному діапазоні, зроблені із високоякісних матеріалів, що безпечно для здоров'я. Купувати можна про запас (оптом) і вроздріб. Зроблені у вигляді квіточок, зірочок з різною кількістю і діаметром лопатей, розміщених на паличці.

Товари на полиці магазину потрапляють безпосередньо від постачальника, тому коштують недорого.

З усіх питань звертайтеся до менеджерів за телефоном (097) 041-18-11. Купуючи в компанії АКцентр ви отримуєте не тільки швидку обробку замовлення, а й доставку по всіх регіонах України.