0
0
0

Аксесуари комп'ютерні, оргтехніка

Аксесуари комп'ютерні, оргтехніка

Широкий вибір комп'ютерних аксесуарів та офісної техніки

ХХ століття - час IT-технологій, розумних машин-помічників, різних гаджетів, необхідних для роботи і розваг. Вони вимагають додаткового комплектування, витратних матеріалів, дбайливого догляду.

Ви ділова, зайнята людина? Немає часу бігати по місту в пошуках периферії для комп'ютера, ксерокса, принтера, сканера? Відвідайте інтернет-магазин АКцентр! Ви знайдете асортимент офісної та комп'ютерної техніки.

У нас - підбір клавіатур, моделей мишок в кольоровій гамі, які стануть в нагоді офісним працівникам, учням, дошкільнятам.

Для збереження і передачі важливої ​​інформації можна недорого купити диски CD-R, CD-RW, DVD-RW, DVD + RW, DVD-R, BD-R; флеш-пам'ять і карти пам'яті на GB:

  • 4,
  • 8,
  • 12,
  • 16,
  • 32,
  • 64 різних виробників - Silicon Power, Transcend, Goodram, Apacer, Verbatim;
  • а також кард-рідери.

Також компанія АКцентр пропонує кабель для телефонів, стаціонарних комп'ютерів, ноутбуків, планшетів; адаптерів, навушників (повнорозмірних, вакуумних, вставних), моноподів для максимально повноцінного функціонування і зручного безпечного використання гаджетів.

Незамінними для офісу стануть замовлені у нас плівки, обкладинки та пружини для ламінування і брошурування. Картриджі, чорнила, тонери, необхідні для бездоганної роботи принтерів, ксероксів, також можна знайти в нашому каталозі.

Щоб ваші гаджети служили довго і справно, приносячи користь і задоволення, використовуйте придбані у нас засоби для очищення комп'ютерної техніки та практичні стильні аксесуари - чохли, килимки під мишку.

Купуючи оптом і вроздріб в нашому інтернет-магазині, економте час і гроші! Замовлення буде доставлено транспортним перевізником у всі регіони України.

Наші менеджери нададуть Вам кваліфіковану консультацію з усіх питань за телефоном (097) 041-18-11.