0
0
0

Конверти поштові

Код товару: 000257120
0
0.60грн
cart-icon
Код товару: 000257130
0
0.70грн
cart-icon

Широкий асортимент поштових конвертів

Незважаючи на те, що більшість людей перейшла на електронну переписку, класична пошта все ще залишається затребуваною. Так, наприклад, багато бухгалтерських документів (оригінали) одна компанія іншій надсилає за допомогою класичної пошти, у відповідних конвертах.

Інтернет-магазин АКцентр, розуміючи важливість такого товару, як поштовий конверт, розмістив на своїх віртуальних вітринах величезний асортимент таких виробів. Вашій увазі конверти з декстриновоклеючим та самосклеювальним краєм, форматів від В4 до С6. Кольорова гамма - від 0 + 0 до 2 + 0. Причому кольоровість - це як проста заливка, так і нанесення того чи іншого малюнка. Також пропонуємо паперові ємності різних форматів, що дозволить надіслати одержувачу вкладення як велике, так і маленьке.

Така різноманітність дозволить забезпечити компанію всіма видами продукції як вроздріб, так і оптом. До речі, якщо ви хочете купити поштові конверти про запас, то АКцентр запропонує вам більш вигідну ціну. Для цього зателефонуйте (097) 041-18-11 і скажіть про те, яку кількість товару ви плануєте придбати.

Доставка проводиться власною службою доставки (для клієнтів корпоративного и оптового відділів), а також за допомогою зовнішнього перевізника по всій Україні.