0
0
0

Альбоми для малювання

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

 Широкий вибір альбомів для малювання 

 З альбомами для малювання ми знайомимося з раннього дитинства. Спочатку їх нам купують батьки для того, щоб ми малювали не на шпалерах, а на аркушах, спеціально для цього призначених, потім альбоми потрібні для навчальних закладів. 

 Оскільки сторінки в альбомах спеціально створюються для малюнків - вони досить щільні, що дозволяє не промокати від фарб і не пропускати чорнило фломастера. Після того, як картинка висихає, такий папір залишається рівним і гладким. 

 Найбільша щільність паперу для альбомів - це 200 г/м2 і 180 г/м2. Він застосовується для креслення або створення акварельних робіт. Зручною така щільність буде й для найменших діток, адже вони ще не навчилися писати дбайливо й під час малювання можуть випадково розірвати тонкі сторінки. 

 Дітям старшого віку підходять альбоми з тонкими аркушами. В них приємно малювати олівцями. 

 Якщо бажаєте вибрати якісний товар то ви на правильній сторінці - каталог інтернет магазину АКцентр вміщає в себе широкий вибір альбомів для малювання не тільки різної щільності, а й форматів: 

  •  традиційний А4 
  •  для любителів великих малюнків - А3 
  •  і в якості маленького дорожнього варіанта - А5 

 Компанія працює безпосередньо з постачальниками і виключно з перевіреними виробниками, АКцентр гарантує високу якість усієї продукції. 

 Придбати продукцію можливо як вроздріб, так і оптом. Є безкоштовна доставка по Вінниці та Вінницькій області, що здійснюється власною службою (для клієнтів оптового та корпоративного відділів). Доставка по Україні виконується за допомогою перевізників. Консультації по товарах можна отримати за телефоном (097) 041-18-11