0
0
0

Сувеніри і подарунки

Сувеніри і подарунки

Широкий вибір сувенірів і подарунків

Життя летить в шаленому темпі, часу на безтурботне спілкування з близькими не так багато. Хочеться радувати, дивувати їх. Зробити життя яскравішим допоможе інтернет-магазин АКцентр!

У нашому каталозі можна знайти по-справжньому оригінальні, цікаві подарунки і сувеніри для дітей і дорослих! Брелоки, декоративні композиції, вази, картини, скарбнички, магніти, антистреси, свічники, шкатулки, свічки - неповний перелік товарів, які послужать хорошим презентом для батьків, близького друга, нового знайомого, начальника, підлеглого, ділового партнера.

Різні брелоки підкреслять індивідуальність людини, Ваше ставлення до нього, прикрасять рюкзачок дитини.

Картини, художні композиції, статуетки та сувеніри, виконані в національному, офіційному, гумористичному стилі, стануть пам'ятним подарунком, прикрасою будь-якого будинку.

Магніти, виготовлені з якісних матеріалів, нагадають про Вас знайомим з різних міст і країн.

Свічники, свічки - чудовий романтичний подарунок для коханих. Вони додадуть відносинам неповторності, чарівності.

Скриньки і скарбнички різних розмірів, форм, стилів також представлені в асортименті на нашому сайті. Це не тільки пам'ятний, але і корисний подарунок! У скриньках будуть зберігатися цінні речі, а скарбнички дозволять дітям збирати гроші на здійснення заповітних бажань!

Подарункова упаковка придбаних сувенірів не менш важлива, ніж сам презент. Компанія АКцентр подбала про це. На сайті - багатий асортимент подарункових пакетів, паперу для упаковки, бантиків, декоративних елементів. Замовляйте - і Ваш подарунок буде дійсно оригінальним і урочистим.

Купити сувенірну продукцію оптом і вроздріб в нашому інтернет-магазині можна недорого, оскільки цінова політика компанії вкрай демократична. Ми раді співпраці і завжди дбаємо про вигоду і комфорт клієнтів.

Замовлену сувенірну продукцію в різні регіони України доставлять перевірені транспортні служби. Телефонуйте за номером (097) 041-18-11, щоб отримати професійну консультацію наших менеджерів з усіх питань.