0
0
0

Словники

Якісні словники під будь-які потреби 

 Інтернет магазин АКцентр - одне з небагатьох місць, де недорого і у відмінному асортименті можна придбати різноманітні словники від таких надійних і перевірених постачальників, як  Арій, Видавництво Літера, Ранок та інші зарубіжні та вітчизняні торгові марки. 

 Книги мають різні формати від А4 до В6, що дозволить мати такого помічника-підказчика не тільки в офісі на столі, а і при необхідності в кишені. Тверда барвиста обкладинка забезпечить надійне збереження внутрішньому блоку і порадує око яскравим розфарбуванням. 

 Вашій увазі такі словники: 

  •  Фразеологічний; 
  •  Сучасний російсько-український; 
  •  Англо-український та українсько-англійський; 
  •  Сучасний орфографічний; 
  •  Французько-український та українсько-французький; 
  •  та безліч інших не менш необхідних як у побуті, так і в навчальних організаціях. 

 Книги на велику кількість слів - від 60000 до 100000, що дозволить висловити будь-яку думку при спілкуванні із закордонним колегою, другом або перехожим. 

 При виникненні питань по продукту і при уточненні відносно оформлення і доставки набирайте (097) 041-18-11 менеджер онлайн магазину проконсультує з усіх нюансів. 

 Продукція відповідає всім встановленим нормам законодавства України, як за якістю матеріалів виробництва, так і по білизні листів, тому повністю безпечна для здоров'я. 

 Доставка навчальних посібників з АКцентр проводиться по всій Україні власною службою (для клієнтів оптового та корпоративного відділів) і зовнішнім перевізником.