0
0
0

Новорічне вбрання та аксесуари

Великий вибір новорічного вбрання в інтернет-магазині АКцентр

Для того, щоб бути в новорічному образі, зовсім не потрібно переодягатися в повноцінний костюм казкового героя. Досить одягнутись в новорічне вбрання. Це маленькі й на перший погляд незначні костюмні деталі, які навіть найбільш непоказний і простий образ перевтілять в незабутньо яскравий.

У каталозі нашого магазину пропонуються для вибору такі новорічні аксесуари: маски, перуки, капелюхи, корони, антени й багато іншого. Усі ці вироби ви можете купити недорого як в роздріб, так і оптом.

Товари для новорічних перевтілень будуть актуальними й для професійних організаторів заходів та концертів. Їм не потрібно буде витрачати час на пошук їх та піклуватися про способи їх доставки на свято. Всі турботи АКцентр бере на себе.

З новорічним вбранням кожна людина зможе повноцінно втілити задуманий образ і відчути себе принцом, принцесою, кажаном, сніжинкою, снігуронькою, королем чи королевою балу. Новорічні приналежності від АКцентр допоможуть вашій вечірці знайти яскраву зірку свята й чудового настрою.

До карнавальних аксесуарів в нашому каталозі можна підібрати й інші атрибути новорічних свят. Заходьте, розглядайте, вибирайте, купуйте вигідно й зручно на сайті інтернет-магазину АКцентр. У разі виникнення питань, зв'язуйтесь з нашими менеджерами і отримуйте кваліфіковані відповіді. Доставка здійснюється по всій Україні. Тел.: (097) 041-18-11