0
0
0

Календарі, листівки

Календарі, листівки

Широкий вибір календарів, наклейок і листівок

Інтернет-магазин АКцентр пропонує вашій увазі різноманітність календарів, листівок на будь-який випадок і наклейок із зображенням казкових героїв для ваших малюків.

Уся продукція надходить лише від перевірених постачальників, тому її якість гарантована. Придбати товари можна як поштучно (вроздріб), так і великою кількістю (оптом). Спеціально для того, щоб заощадити ваші гроші, АКцентр розробив систему знижок для оптових клієнтів, тому, купуючи листівки та наклейки про запас, ви істотно економите бюджет.

Листівки не тільки промислового виробництва, а й ручного, що дасть можливість оригінально привітати винуватця свята. Різняться листівки за змістом і формою: у вигляді сердечок, конвертів для грошей, кошиків та ін.

Календарі стануть корисними не тільки для відмітки дня тижня, а й підкажуть, яке сьогодні свято: державне, церковне, іменини та інше.

Доставляється оформлене замовлення по всій Україні. Якщо ви плануєте зробити передоплату, а не використовувати накладний платіж - наберіть (097) 041-18-11 і дізнайтеся в менеджера номер картки для переказу грошей.