0
0
0

Іграшки стрибуни

Хіт продажу
Хіт продажу

Широкий асортимент іграшок стрибунів 

 Інтернет-магазин АКцентр пропонує відмінний вибір іграшок стрибунців, здатних підняти настрій не тільки дитині, але і дорослому. 

 В каталог магазину іграшки потрапляють безпосередньо від постачальника, тому коштують недорого. Виробництво товару відбувається перевіреними торговими марками, що гарантує їх високу якість і безпеку для здоров'я. 

 На сайті розміщені: 

  •  стрибуни кульки, 
  •  жаби, 
  •  резинки пригалки, 
  •  пружини, 
  •  смайли і багато іншого. 

 Для привабливості іграшки мають яскраве забарвлення, як однотонне, так і строкате. Така яскравість призначена не тільки для залучення уваги малюків, а й для того, щоб продукт легко знаходився в траві, в кутках кімнати і інших місцях дитячих ігор. 

 Іграшки не тільки різних форм і забарвлень, а й розмірів. Це дасть можливість купити стрибунець дитині будь-якого віку. 

 Матеріал виготовлення пластик, гума, метал, каучук і ін. 

 М'ячики продаються самостійно, на планшеті, не упаковані і в кульку. Особлива популярність у товарів з каучуку - вони відмінно стрибають, приємні на дотик, можуть бути прозорими і з щільною колірною заливкою. Завдяки невеликому діаметру добре лягають в руки дітей менше трьох років. 

 Консультацію по товару надасть менеджер за телефоном (097) 041-18-11. У оператора можна оформити замовлення в ручному режимі. Продукт з АКцентру відпускається оптом і вроздріб з доставкою по всій Україні.