0
0
0

Вироби для валяння

Великий вибір повсті (вовни) для валяння 

 Повністю ексклюзивною річчю можна назвати те, що зроблено своїми руками. Неповторні аксесуари, декор, одяг завжди в моді. Популярним, зручним сучасним матеріалом для хендмейду є кордочесана повсть для валяння. 

 Це особливий вид. Він характеризується змішанням волокон, які розташовуються в різних напрямках, легко тягнуться на всі боки, надає схожість з ватою. Тому ідеально підходить для надання необхідної форми. 

 Компанія АКцентр пропонує увазі рукодільниць широкий асортимент даних товарів, в тому числі набори голок для валяння. Назва походить від слова "карда" - голчата стрічка, деталь чесальної машини, через яку пропускається сировина (найчастіше - овеча). Завдяки специфічному розташуванню волокон, добре валяється (сухим, мокрим способами), нитки в виробах не стирчать, не висмикуються. Щільність фактури робить її відмінною основою для виготовлення іграшок, прикрас, головних уборів, тапочок, валянок - предметів, які повинні зберігати чітку зовнішність. При розрахунку розміру готового продукту варто врахувати: 

  •  вовняна вата дає осадку до 30%, 
  •  шерсть проходить одноразову обробку - в ній можуть залишатися дрібні травинки! 

 На наших полицях багата кольорова гамма торгової марки Rosa Talent:  

  •  бірюзовий, синій, салатовий, 
  •  помаранчевий, зелений, оливковий, червоний, 
  •  кремовий, натуральний, темно-сірий, 
  •  яскраво-жовтий, рожевий, жовтий, т.д. 

 В одному мотку від 10 до 40 грамів. 

 Оптом і вроздріб можна недорого купити вовну для валяння в магазині АКцентр. Заходьте на сайт, перегортайте сторінки каталогу, дивіться відеоогляди, вибирайте повсть для валяння. Транспортний перевізник доставить оформлене замовлення у віддалений регіон України. 

 Якщо Вас цікавить ціна, характеристики, опис, телефонуйте за номером (097) 041-18-11. Менеджери нададуть вичерпну інформацію з усіх питань.