0
0
0

Вироби для валяння

Вироби для валяння

Великий вибір повсті (вовни) для валяння

Повністю ексклюзивною річчю можна назвати те, що зроблено своїми руками. Неповторні аксесуари, декор, одяг завжди в моді. Популярним, зручним сучасним матеріалом для хендмейду є кордочесана повсть для валяння.

Це особливий вид. Він характеризується змішанням волокон, які розташовуються в різних напрямках, легко тягнуться на всі боки, надає схожість з ватою. Тому ідеально підходить для надання необхідної форми.

Компанія АКцентр пропонує увазі рукодільниць широкий асортимент даних товарів, в тому числі набори голок для валяння. Назва походить від слова "карда" - голчата стрічка, деталь чесальної машини, через яку пропускається сировина (найчастіше - овеча). Завдяки специфічному розташуванню волокон, добре валяється (сухим, мокрим способами), нитки в виробах не стирчать, не висмикуються. Щільність фактури робить її відмінною основою для виготовлення іграшок, прикрас, головних уборів, тапочок, валянок - предметів, які повинні зберігати чітку зовнішність. При розрахунку розміру готового продукту варто врахувати:

  • вовняна вата дає осадку до 30%,
  • шерсть проходить одноразову обробку - в ній можуть залишатися дрібні травинки!

На наших полицях багата кольорова гамма торгової марки Rosa Talent:

  • бірюзовий, синій, салатовий,
  • помаранчевий, зелений, оливковий, червоний,
  • кремовий, натуральний, темно-сірий,
  • яскраво-жовтий, рожевий, жовтий, т.д.

В одному мотку від 10 до 40 грамів.

Оптом і вроздріб можна недорого купити вовну для валяння в магазині АКцентр. Заходьте на сайт, перегортайте сторінки каталогу, дивіться відеоогляди, вибирайте повсть для валяння. Транспортний перевізник доставить оформлене замовлення у віддалений регіон України.

Якщо Вас цікавить ціна, характеристики, опис, телефонуйте за номером (097) 041-18-11. Менеджери нададуть вичерпну інформацію з усіх питань.