0
0
0

Лотки для паперу

Хіт продажу

Широкий асортимент лотків для документів 

 Жоден відділ діловодства не зможе обійтися без лотків для паперу й документів, тому що такий органайзер дозволяє впорядковувати документацію й полегшує її пошук. 

 Інтернет-магазин АКцентр у своєму каталозі розмістив широкий вибір лотків, завдяки чому кожен може забезпечити себе необхідною кількістю канцелярії. 

 Представлені такі бренди: 

  •  Axent  
  •  Delta by Axent 
  •  Arnika  
  •  Economix 
  •  Tascom і багато інших. 

 На нашому сайті ви знайдете абсолютно всі види лотків: горизонтальний, вертикальний і настінний. Різноманітних кольорів (від класичного чорного до лимонного), що дозволить підібрати аксесуар під інтер'єр будь-якого офісу. Відрізняються вироби матеріалом виконання: пластмасові та металеві. 

 Усі ці товари надходять безпосередньо від постачальників, що дає можливість продавати продукцію недорого. Але якщо ви хочете заощадити й при цьому плануєте здійснювати покупки в АКцентр регулярно великою кількістю, тоді зателефонуйте (097) 041-18-11 та обговоріть умови співпраці для отримання більш низької ціни. 

 Доставка замовлень можлива по всій Україні. Варто відзначити й можливість безкоштовної доставки, яку здійснює власна служба магазину (для клієнтів оптового та корпоративного відділів).