0
0
0

Новорічні сувеніри

Код товару: 000720921
0
1 393.90грн
cart-icon
Код товару: 000720962
0
18.70грн
cart-icon

Широкий вибір новорічних сувенірів

Одним із найбільш довгоочікуваних свят є Новий Рік. Його зустрічають люди різного віку й віросповідань, що проживають у різних куточках земної кулі. І нехай у нас різні традиції проведення цих святкових днів, одне залишається незмінним і спільним - усі ми даруємо один одному новорічні сувеніри.

Такі сувеніри можна зробити самостійно, а можна купити в інтернет-магазині АКцентр із доставкою як на свою адресу, так і на адресу друга або коханої людини. Вони принесуть море позитивних емоцій і радості тому, хто їх отримує і тому хто дарує.

Для бажаючих упакувати в оригінальну упаковку різноманітні солодощі під ялинку підійдуть ємності для цукерок у вигляді снігуроньки, для любителів неординарних подарунків - декоративні новорічні гілочки, які можна піднести у вигляді святкових букетів, що виблискують сріблом.

Якщо хочете проявити увагу до своїх колег, то для цього відмінно підійде музична Снігуронька або Дід Мороз, поміщений у чарівну кулю. Також своїм колегам, партнерам і співробітникам ви можете презентувати декоративні настільні ялиночки, які протягом усіх новорічних свят будуть створювати чарівний настрій і атмосферу.

Любителям мати сувеніри про запас пропонуємо купити маленькі статуетки або календарі, що символізують наступаючий рік. З ними ви завжди будете захищені від незручності, що виникає при відсутності зустрічного подарунка.

У передноворічній метушні кожен із вас знайде той особливий сувенір, який припаде до душі найближчим людям. А для бажаючих зекономити, пропонуємо купувати сувеніри оптом. Доставка здійснюється по всій Україні службами доставки, а також власною службою АКцентр (для клієнтів корпоративного та оптового відділів). Тел.: (097) 041-18-11