0
0
0

Товари для ліплення

Товари для ліплення

Широкий вибір наборів для ліплення

Інтернет-магазин АКцентр пропонує широкий вибір різноманітних наборів для ліплення, за допомогою яких ви зможете скоротати час і підняти настрій своїй дитині.

В асортименті пластилін, який так необхідний у садочках і для першокласників. Для того, щоб саморобки були максимально вдалими, реалістичними й барвистими, набори пластиліну містять різну кількість кольорів: від 4 до 24.

Також вашій увазі для дозвілля пропонуються пластилінове тісто, глина й паста. Це дуже популярні сучасні аналоги класичного пластиліну, що полюбилися не тільки діткам, а й їхнім батькам.

Для того, щоб працювати з матеріалом було зручно пропонуємо придбати дощечки й стеки. На них ваша дитина буде створювати свої шедеври, а кухонний та письмовий столи залишаться чисті, цілі й неушкоджені. Одяг від забруднення вбережуть фартухи для творчості, які можна вибрати в нашому каталозі.

Товари в АКцентр надходять від таких виробників:

  • 1Вересня;
  • Тетрада;
  • Koh-i-noor;
  • Гама;
  • Луч й багатьох інших.

Купити набори для ліплення можна гуртом, і вроздріб, тому визначайтеся з кількістю, яку хочете придбати, і дзвоніть за номером (097) 041-18-11 або відразу оформляйте замовлення на сайті. Доставка здійснюється по всій Україні.