0
0
0

М'ячі спортивні та дитячі

М'ячі спортивні та дитячі

Широкий асортимент м'ячів в АКцентр

Різноманітність м'ячів, розміщенних в даному розділі каталогу, задовольнить не лише школярів, студентів, а й професіоналів.

Види:

  • баскетбольні
  • волейбольні
  • футбольні
  • тенісні
  • та інші як спортивні, так і для відпочинку.

Відрізняються не тільки за призначенням, а й по радіусу, матеріалом, секційні, прошивкою, внутрішньої складової, технологією виготовлення.

На сайті м'ячі дорожчі і недорогі. Маленьким діткам підійдуть гумові товари. Вони доступні за вартістю, барвисті, складно проколюються і неважкі. Використовуються для пляжу, стадіону і гри у дворі.

Більш привабливі вироби зі шкірозамінника і шкіри. Такі матеріали застосовують у виготовленні куль для футболу і волейболу.

Товар відпускається роздрібно, оптом. У магазин надходить від надійних, перевірених постачальників, що гарантує якість. Продукція на полицях вітчизняних, світових брендів.

При виникненні питань - телефонуйте операторам на (097) 041-18-11. Якісні і ввічливі консультації менеджерів допоможуть визначитися з покупкою.

Доставка проводиться власною службою АКцентр (для клієнтів оптового та корпоративного відділів) по більшості регіонів України, і новою поштою по всій країні.