0
0
0

Бланки документів

Код товару: 002407141
0
28.10грн
cart-icon

Кращий вибір бланків різного призначення

У розділі інтернет-магазину Бланки ви підберете для себе:

  • бланки суворої звітності,
  • журнали і книги;
  • бланки цінних документів
  • та багато іншого.

Усі товари в асортименті, тому кожен бухгалтер і діловод обов язково забезпечить себе необхідною документацією.

Продукцію в інтернет-магазині АКцентр можна купити як за роздрібною, так і за гуртовою ціною, що дуже актуально для бухгалтерій великих організацій - вони купують усі необхідні бланки у великій кількості, тому отримують гуртову ціну й економлять бюджет підприємства.

Хочемо зазначити, що товарні залишки й ціни на сайті АКцентр завжди актуальні. Тому переживати про те, що сформуєте замовлення з відсутніх товарів, не потрібно.

Бланки в наш онлайн каталог надходять безпосередньо від виробника. Завдяки цьому коштують вони недорого. Працює АКцентр тільки з перевіреними постачальниками, тому продукція гарантовано високої якості: папір та друк відповідає всім встановленим стандартам.

Доставка з інтернет-магазину АКцентр відбувається по всій території України. Тому організації з усіх куточків країни, охочі купити бланки за вигідною ціною, можуть сформувати замовлення й зателефонувати менеджеру за номером телефону (097) 041-18-11, щоб дізнатися про свою оптову ціну. Отримавши консультації від менеджера, ви упевнитеся, що знайшли ту компанію, яка допоможе забезпечувати роботу ваших бізнес-процесів не тільки вигідно, але й зручно.