0
0
0

Новорічні прикраси фольговані

Код товару: 000007232
0
37.00грн
cart-icon
Код товару: 000720902
0
68.00грн
cart-icon
Код товару: 000144219
0
29.20грн
cart-icon

Новорічні прикраси фольговані. Яскравий широкий асортимент новорічних прикрас фольгованих

Новий рік вимагає тривалої, відповідальної підготовки як вдома, так і на роботі. Адже від того, як Ви одягнете штучну чи натуральну пухнасту ялинку, оформите приміщення, у якому відзначатимете свято, залежить усе: настрій хазяїв і гостей, яскравість вражень і спогадів, ступінь задоволення від казкової вечірки.

Звісно, зараз Ви насамперед подумали про скляні, пластикові іграшки, електричні гірлянди, які знадобляться для декорування ялинки, оселі, офісу. Це основні традиційні елементи. Проте не варто забувати про важливі деталі, наприклад, новорічні прикраси фольговані, які довершать урочисто-романтичний образ зеленої красуні, підкреслять незвичайність робочого кабінету.

Інтернет-магазин канцтоварів "АКцентр" пропонує багатий вибір якісних новорічних прикрас фольгованих:

  • Зірки різдвяні великі, малі, середні.
  • Кулі, сніжинки ажурні найрізноманітніших візерунків, кольорів, розмірів.
  • Ялинки з іграшками й без них.
  • Улюблені казкові персонажі.

Такі аксесуари мають бути в кожному будинку, адже мають масу переваг:

  • По-перше, вони безмежно красиві, переливаються, виграють відтінками, причаровують погляди.
  • По-друге, ці вироби дуже практичні: можуть зберігатися кілька років, займають мало місця в шухляді, на антресолі, при належному ставленні не втрачають блиску; дитина їх не розіб є, а отже, свято не буде зіпсоване. Звісно, треба слідкувати за маленькими хлопчиками, дівчатками, а також чотирилапими й крилатими улюбленцями, яких може привабити яскравий вигляд прикрас, щоб вони не завдали шкоди аксесуарам і собі.
  • По-третє, фольговані ялинкові іграшки доступні по ціні, що порадує багатьох покупців.

Недорого купити оптом і вроздріб новорічні прикраси фольговані можна, звернувшись до інтернет-магазина АКцентр. Насолоджуйтесь багатим яскравим асортиментом, вибирайте блискучі кулі, сніжинки, зірочки. Оформлюйте замовлення, оплачуйте його на карту, рахунок, при отриманні - і зустрічайте у своєму місті, селищі! Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни перевіреним перевізником.

Якщо Ви зателефонуєте за номером (097) 041-18-11, наші оператори із задоволенням проконсультують, порадять, допоможуть із вибором, ознайомлять із вигідними пропозиціями.