0
0
0

Літери і цифри з фанери

 Широкий вибір букв і цифр з фанери оптом і вроздріб 

 Збереження здоров'я населення - одне з головних завдань суспільства. Часто корисне не приваблює погляду, красиве - небезпечно. Можлива золота середина: вироби з фанери! Це екологічно, стильно. Оформлення інтер'єру, декорування видатних подій, оригінальні подарунки - неповний перелік призначення подібної продукції. 

 Компанія АКцентр - місце, яке вразить вибором такого товару. 

 Де, коли можна їх застосувати? 

 Ось кілька пропозицій:  

  •  якщо збираєтеся на день народження малюка, то придбайте дерев'яну метрику з цифрами для позначення віку, вирізане витонченим шрифтом ім'я - у батьків залишиться пам'ять на довгі роки, 
  •  готуєте урочистий прийом - замовте настільні номерки для розсадження запрошених гостей, 
  •  на весілля разом з іншими подарунками презентуйте молодятам різьблену дату укладення шлюбу (щоб пам ятали, коли святкувати річниці), спільне прізвище закоханих як символ духовної єдності. 
  •  виготовлені літери з фанери, цифри, слова знадобляться при декоруванні залу, кімнати, офісу для проведення тематичних заходів. 

 Ініціали, сімейні вензелі, логотипи спортивних команд, організацій, хештеги компанії, перекидний дерев'яний календар, стильні топери - ці та інші речі виконають наші майстри на Ваше замовлення. 

 Все відрізняється по висоті (від 2 до 26 см), шрифтом (класичний, курсив, нестандартний), мовою (українська, англійська) - асортимент дозволить підібрати те, що підійде за розміром, атмосфері. 

 Продукт може використовуватися як готова продукція або заготовка для творчості: розфарбувати, покрити лаком, використовувати в якості основи для декупажу. 

 У магазині канцтоварів АКцентр можна недорого купити декоративні літери, цифри з фанери. Заходьте на сайт, перегортайте сторінки каталогу, вибирайте потрібне. Замовлення оформляється легко, швидко. Доставка товару здійснюється в усі регіони України транспортним перевізником. 

 Виникли питання? Телефонуйте за номером (097) 041-18-11. Менеджери-консультанти розкажуть про способи оплати, актуальні пропозиції, умови співпраці.