0
0
0

Дитячі штампи і формочки

Широкий вибір дитячих штампів та формочок 

 Дітки люблять малювати, але на це потрібно багато часу, старання. Іноді хочеться, щоб зображення з'явилося швидко, як за помахом чарівної палички. Зовсім маленькі поки не навчилися передавати на папері побачене, проте бажають порадувати батьків своїм творінням. Дівчата, хлопчики наслідують дорослих, хочуть бути схожими на них: грають у водіїв, лікарів, бізнесменів, підписують, завіряють важливі "документи". У такій ситуації на допомогу прийдуть дитячі штампики - іграшка, засіб розвитку одночасно. 

 Запрошуємо до магазину АКцентр! Товар для дитячої творчості в асортименті: штапики акрилові, гумові, силіконові; формочки дерев'яні фігурні для друку на папері, штемпельні кольорові подушечки з пігментними чорнилами, бордюрні діркопробивачі. 

 Штампи різняться матеріалом виготовлення, розміром (великі, маленькі, середні), зображенням:  

  •  символи, геометричні фігури, 
  •  квіточки, ягідки, 
  •  тварини, комахи, птахи, 
  •  візерунки, орнаменти, смайлики, 
  •  цифри, літери, 
  •  улюблені казкові, мультиплікаційні герої, 
  •  слова подяки, привітання. 

 Печатка однотонна кольорова: синій, чорний, червоний, зелений, помаранчевий, жовтий. 

 Зробити відтиск під силу навіть малюку, що не вміє малювати. Більш того, розвивається дрібна моторика, сприйняття кольорів, тактильні відчуття. Маючи набори контурних штампиків, доросліша дитина може сама створити сюжетну розмальовку, потім розфарбувати її. Учні старшої, середньої школи часто роблять стінгазети, навчальні, культурні проекти. Дитяча штемпельна продукція полегшить, прискорить оформлення. 

 Оптом і вроздріб недорого купити дитячі штампи, формочки пропонує компанія АКцентр. Цінова політика демократична, діє система знижок. Ми дбаємо про покупця, тому якість, ступінь безпеки матеріалів високі. Вибирайте, замовляйте, творіть разом із дитиною! Перевірений транспортний перевізник доставить товар до будь-якого регіону України. 

 Якщо цікавлять деталі, умови співпраці, вигідні пропозиції, набирайте за телефоном (097) 041-18-11 - отримаєте професійну консультацію менеджерів.