0
0
0

Папір для квілінгу

Папір для квілінгу - широкий асортимент 

 Звичайний папір - унікальний винахід людства. Важко уявити життя без нього: не було б зошитів, підручників, альбомів, плакатів, шпалер, серветок, ін. А ще цей матеріал є основою більшості видів творчості. 

 Квіллінг - не виняток, а мистецтво, сутність якого полягає в складанні зображення з вузьких скручених смужок різнокольорового паперу. Звичайно, можна самому нарізати папір на багато вузьких стрічок. Потім скрутити їх в спіральки. Але, повірте, на це піде немало дорогоцінного часу, зусиль. Значно зручніше придбати готовий набір для квілінгу, присвятити своє дозвілля улюбленому хобі! 

 Компанія АКцентр пропонує Вашій увазі набори паперу для квілінгу:  

  •  одно-, дво- і багатобарвні, 
  •  різної ширини, щільності, кількості, 
  •  тематичні, 
  •  об'ємні, 
  •  воскові. 

 Багатство колірної гами дозволить майстрам, майстриням виготовити будь-яке зображення: квіти, пейзажі, навіть портрети! 

 Техніка квілінгу - не тільки цікаве проведення дозвілля, а спосіб оригінально прикрасити власну оселю. Картини, виготовлені таким чином, стануть чудовим, стильним декором, будуть свідчити про Ваші золоті руки, неперевершеність художнього смаку. За допомогою квілінгу декорують різні предмети: фоторамки, підставки для ручок, олівців, вази. Головне - мати бажання, фантазію, терпіння, тому що для створення нового шедевра потрібна уважність, наполегливість. Залучайте до творчості дітей. Квілінг - відмінний спосіб розвивати не тільки дрібну моторику рук, а й прищеплювати любов до прекрасного, естетичність. 

 Купити недорого оптом, вроздріб папір для квілінгу можна в магазині АКцентр. Зайдіть на сайт, погортайте сторінки віртуального каталогу, виберіть те, що сподобається. Після оформлення замовлення компанія-перевізник доставить його в будь-який куточок України. 

 Якщо виникне якесь питання, телефонуйте за номером (097) 041-18-11 - отримуйте професійну консультацію менеджерів.