0
0
0

Папір для дизайну

Широкий асортимент паперу для дизайну 

 Слово "дизайн" походить від англійської мови. Воно має кілька значень: задумувати, креслити, проектувати, малюнок, план, проект. Ми розуміємо його як художнє конструювання, проектну діяльність, спрямовану на оформлення, декорування якогось об'єкта, естетичне розташування окремих елементів у складі цілого, підбір кольору. Як правило, говорять про дизайн квартири, будинки, машини, сайту, упаковки, поліграфічної продукції тощо. 

 Для останнього виду виробів необхідний дизайнерський папір, який є основою друку, нанесення зображення. 

 Чи займаєтеся виготовленням візитних карток, ексклюзивних листівок, настінних, настільних, кишенькових календарів, конвертів з логотипами? Тоді Вам неодмінно потрібен папір для дизайну! 

 Заходьте на сайт інтернет-магазину АКцентр - будете вражені багатством вибору такої продукції! 

 Дизайнерський папір різної щільності, фактури, формату представлена ​​на наших віртуальних вітринах. 

 Щільність - один серед основних критеріїв паперу для дизайну. Вибирати товар за таким показником варто, керуючись метою його використання. Виріб, який призначений для довгого терміну застосування (плакати, календарі, візитки), краще робити із паперу високої щільності. Для виготовлення запрошень, листівок, конвертів можна обмежитися більш тонким матеріалом. Ми пропонуємо щільність від 50 до 220 г/м2. Такий діапазон дозволить вибрати саме той матеріал, який потрібен Вам в даному випадку. 

  Оригінальна фактура:  

  •  метелик, 
  •  оксамит, 
  •  хвиля, 
  •  вельвет, 
  •  шкіра, 
  •  паркет, т.д. - дозволить зробити поліграфічний виріб неповторним. 

 Компанія АКцентр представляє найбільш ходові формати - А3 і А4. А колірна гамма товару вражає багатством відтінків. 

 У нас можна купити недорого папір для дизайну оптом, вроздріб. Вибирайте на сайті товар, який Вам подобається, оформляйте замовлення. Доставка здійснюється по всій території України за допомогою компанії транспортного перевізника. 

 Наші кваліфіковані консультанти будуть раді допомогти, якщо виникне необхідність щось уточнити. Телефонуйте за номером (097) 041-18-11 і отримаєте вичерпну інформацію.