0
0
0

Папір для декупажу

Папір для декупажу - багатий асортимент 

 Мистецтво не підвладне часу. Воно безперервно розвивається. Нові епохи дарують свої техніки, більш досконалі матеріали та інструменти, несподівано сміливі творчі рішення. Однак справжнє мистецтво ніколи не старіє, не зникає зовсім. 

 Доказом цьому є сучасна техніка декупаж, яка зародилася ще в середньовічному Китаї. У XVII столітті, набула великої популярності в якості декору меблів у Європі. За часів Людовика XV була модною у Франції, а в Вікторіанську епоху поширюється на Англію, звідки потрапляє в Америку. Популяризувався декупаж у східних слов'ян як один серед методів іконопису: 

 вирізані з різних матеріалів (паперу, шкіри, кори) фрагменти, які складали ціле зображення, наклеювалися на дерев яну дощечку. 

 Зараз декупаж відроджується та використовується в багатьох країнах. Наша - не є винятком. 

 Декупажем займаються дорослі, діти в навчальних закладах, вдома. Для одних - це дозвілля, для інших - робота. 

 Техніка декорування полягає в приєднанні малюнка до предмету, подальшому покритті лаком. Таким чином, прикрашається все, що завгодно: 

  •  блокнот, 
  •  дощечка, 
  •  стіл, 
  •  чашка. 

 Компанія АКцентр пропонує Вашій увазі матеріали, необхідні для виконання декупажу: 

 Папір для декупажу, що має картинки квітів, тварин, посуду, машин, міст, транспорту; в стилях Country, Funny, Vintage тощо. 

  •  серветки для цієї техніки із тематичними малюнками, присвяченими Великодню, Дню народження, закоханих; 
  •  широкий вибір клею для фіксації зображення на поверхні різного об'єму - 20, 40, 50, 100, 200 1000 мілілітрів. 

 Вам можуть знадобитися також ножиці, пензлики для клею, вологі, сухі серветки. Все це та багато іншого можна недорого купити в магазині АКцентр оптом, вроздріб. 

 Заходьте на наш сайт, вибирайте папір та інше, оформляйте Ваше замовлення - компанія транспортного перевізника доставить його в будь-який регіон України. 

 Якщо виникнуть питання щодо товару, способу оплати, оформлення замовлення - телефонуйте за номером (097) 041-18-11. Наші менеджери-консультанти залюбки нададуть вичерпну відповідь.