0
0
0

Заготовки пластикові

 Широкий вибір заготовок пластикових для творчості 

 Завжди цінувалося, коли людина щось робить своїми руками. Зараз це дуже актуально. Варто виявити творчу уяву, докласти зусилля, терпіння, пожертвувати вільним часом   винагородою буде неповторний дизайн оселі, оформленої за власним смаком. Вирішили зайнятися прикрашанням квартири, будинку? Треба придбати все необхідне: оздоблювальні матеріали, клей, лак, фарбу. Іноді важливу роль у загальному зовнішньому вигляді відіграють деталі: маленькі фігурки, художні композиції, мініатюри. Звісно, їх можна купити. Але зроблені власноруч, точно будуть ексклюзивними, продемонструють Ваш естетичний смак, виразять вподобання. Ваші друзі, знайомі обов'язково оцінять старання. 

 Магазин АКцентр запрошує насолодитися багатством товарів, зокрема заготовок пластикових, пінопластових для творчості. На полицях представлені фігурки торгової марки Santi:  

  •  сердечка, 
  •  новорічні кульки, зірки, ялинки, 
  •  великодні яйця, 
  •  кумедні тваринки. 

 Вони стануть основою для стильного декупажу, модного топіарію, виробів з фетру, сизалю, повсті, полімерної глини, пластиліну, бісеру. Можуть бути використані для створення квіткових, тематичних композицій, оригінальних букетів. Пластикові ялинкові іграшки не розіб'ються, не поранять дитину. Зроблені власними руками елементи інтер єру змінять на краще офіс, житло, порадують ціною. 

 Пластикові заготовки (особливо прозорі) також - ідеальний варіант для розпису акрилом, фарбами для скла, оскільки поверхня гладка.  

 Зверніть увагу на кулі, сердечка, що складаються з двох половинок. Це прекрасний предмет для оформлення сувеніру, якщо використати його як коробочку, своєрідну шкатулочку. 

 Декор, іграшки з пластику зносостійкі, практичні, ідеально підходять для дитячої творчості. 

 Недорого купити оптом і вроздріб заготовки пластикові для творчості можна, звернувшись до компанії АКцентр. Надійна служба перевезення доставить замовлення по всій території України. 

 У разі виникнення запитань, звертайтеся за телефоном (097) 041-18-11   наші консультанти обов язково допоможуть.