0
0
0

Новорічна мішура

Код товару: 000075068
Наявність: В наявності
0
7.22грн
cart-icon

Широкий асортимент новорічного дощику

Прикрашати різдвяну ялинку дощиком і мішурою почали ще в 18 столітті. Мішура того часу зовсім не була схожа на звичну нам ялинкову прикрасу. Вона була зроблена з олов'яного дроту й мала досить простий і грубий вигляд.

Минуло два сторіччя, і з новорічним дощиком сталася чарівна трансформація. Зараз його роблять з легкої, різнокольорової фольги з декором або без (в якості декору використовують сніжинки, зірочки й напилення у вигляді інею). Сучасний новорічний дощик у світлі електричних гірлянд надає ялинці магічного зачарування.

Правила використання дощику для ялинки

Якщо у вас невелике деревце, то мішура повинна бути середньою або дрібною, а якщо ялиночка велика, то використовуйте дощик великого діаметра.

Розташовуватися мішура на ялинці повинна горизонтально. Покладіть її на зелені пухнасті гілочки. У вигляді смужок прикраса кладеться вертикально, закріпивши на маківці дерева.

Не використовуйте дуже багато кольорів дощику. Не треба переборщувати.

Новорічним дощиком можна прикрашати не тільки ялинки, а й вітрини торговельних центрів, стіни офісів і квартир, вікна шкіл та дитячих садків. Чудово буде виглядати на святкових вінках і хвойних гірляндах.

Консультанти інтернет-магазину АКцентр допоможуть зі смаком підібрати дощик і мішуру для ялинки чи осель. Працюємо безпосередньо з виробниками, що дозволяє купити оптом і в роздріб за низькими цінами. Доставка здійснюється по всій Україні службами доставки, а також власною службою АКцентр (для клієнтів корпоративного та оптового відділів). Тел.: (097) 041-18-11