0
0
0

Зошити робочі

Широкий асортимент якісних зошитів для записів 

 В інтернет-магазині канцтоварів АКцентр ви придбаєте різноманітні зошити для записів. В наявності продукція як з барвистими обкладинками і зображеннями мультиплікаційних героїв, так і зі звичайними (класичними). 

 Письмове приладдя на прилавках компанії таких брендів: 

  •  YES, 
  •  Buromax, 
  •  Axent,  
  •  Рюкзачок. 

  Сторінки каталогу вміщують понад 50 видів зошитів різних розмірів і форм. У нас формати від А4 до В6. Найбільш популярним А5 і А4, яким приділили особливу увагу і широко представили в каталозі. Часто такі зошити схожі на книгу жорсткістю обкладинки і фіксацією листів. Зшиті вони клеєм і спіраллю (бічна і верхня фіксація). 

 Внутрішній блок з кількістю листів від 40 до 300 лінійні і без лінійні, зроблені офсетним друком. Товсті зошити орієнтовані на студентів і офісних працівників, тому щільні (обкладинки з пластику, картону і крафт-картону). 

 Отримати консультацію по товару або оформити замовлення можна за телефоном (097) 041-18-11, а також на сайті. 

 Товари з віртуальних вітрин відповідають встановленим нормам і виготовлені з якісних матеріалів. Тому не шкідливі для здоров'я. 

 Відпускається продукція в АКцентр оптом і вроздріб. Доставка обраних канцтоварів здійснюється по всій Україні зовнішніми перевізниками.