0
0
0

Щоденники, щотижневики недатовані

 Якісні недатовані щотижневики, щоденники оптом і вроздріб 

 Сучасна людина вічно зайнята, має масу справ, про які не можна забути, обов язків, які потрібно виконати, турбується про зустрічі, які треба організувати. Усе це утримати в пам'яті просто неможливо. Тому для тих, хто любить організовувати свій робочий день, планувати важливі події, ми пропонуємо багату колекцію недатованих щотижневиків, щоденників. 

 Магазин канцтоварів АКцентр підготував для своїх клієнтів широкий вибір моделей від перевірених торгових марок, які гарантують споживачеві високу якість своєї продукції:  

  •  Optima, Brunnen,  
  •  Economix, Yes, 
  •  Leo Planner, Мандарин

 Специфікою подібних записників є те, що в них не проставлені конкретні дати: користувач сам зазначає число, місяць. Таке оформлення ідеально підходить тим, чия професійна діяльність вимагає робити багато поміток, оскільки місце для цього не обмежене: можна за один день заповнити сторінку, аркуш, три тощо. 

 Як правило внутрішні блоки офсетні, ліновані, мають білий, бежевий колір, контрастний друк. Довідкові вкладки нададуть корисну інформацію у вигляді таблиць, схем, карт. Формати недатованих щотижневиків, щоденників варіюються від А4 до В6, кількість аркушів - від 100 до 500. 

 Вражає різноманіття варіантів дизайнерського оформлення:  

  •  обкладинки Croco, Vivella, Sarif, Аріан, Nebraska, 
  •  класична, стильна, екстравагантна кольорова гама, 
  •  з тисненням фольгою (золото, срібло), принтом. 

 Компанія АКцентр пропонує всім бажаючим недорого купити недатовані щотижневики, щоденники. У нас діє гнучка система знижок, постійні клієнти отримують вигідні пропозиції. Оформлене замовлення вчасно доставить транспортний перевізник у будь-яку точку України. 

 Якщо Вас цікавлять умови співробітництва, способи оплати, доставки, телефонуйте за номером (097) 041-18-11. Наші менеджери-консультанти із задоволенням нададуть відповіді на всі запитання.