0
0
0

Щоденники

Замовити щоденники в Україні

Планування часу зменшує стрес і вивільняє енергію. Спробуйте спланувати свій день, а потім тиждень і місяць — це дасть вам більше відчуття контролю і допоможе підвищити продуктивність протягом усього робочого дня. Поява відчуття відповідальності за своє життя як мінімум підвищує особисту самооцінку. Одна з найбільших помилок, яку може допустити людина, якій не вистачає часу, — почати свій робочий день без чіткого уявлення про те, що саме має бути зроблено. Саме тому варто купити щоденник вже сьогодні!

Щоденник — це практичний інструмент планування, стильний аксесуар ділових людей. Він допомагає "думати" на папері, фіксувати інформацію, яка описує кроки для досягнення мети.

Все більше людей хочуть грамотно планувати свій час, тому попит на щоденники планінги, з кожним роком тільки зростає. Блокнот щоденник — це хороший подарунок, кожній людині, незалежно від статі та професії. Можна купити блокнот щоденник на будь-який смак, як для студента у якого безліч гуртків, завдань, занять; для працівників офісу; для бізнесу, де йде запис клієнтів і потрібно чітко планувати свій день, тиждень, місяць; для керівників і тих, хто чітко розуміє наскільки цінно їх час.

Як вибрати щоденник

Вибираючи щоденник, визначте мету його використання. А мета вже визначить його тип:

 • щоденник датований — відмінно підходить для планування свого дня, року. У ньому кожна сторінка це дата в році. Записуючи в нього свої плани, справи, замітки ви точно будете знати що і о котрій годині ви робите в цю суботу, на яку дату запланована поїздка через півроку. Також, в датованому щоденнику є сторінки для нотаток, телефонних номерів.
 • тижневик — вкрай необхідний для наочності планування усього тижня і допомагає своєчасно спланувати свої справи найрізноманітнішої важливості протягом усього року.
 • планінг — зручний для планування свого часу погодинно. Він завжди під руками в полі зору, ергономічно розміщується на столі.
 • недатований щоденник корисний для ліберальної ділової активності. У ньому легко зберігати тези, замітки, а дати можна проставляти самостійно в міру необхідності.

Врахуйте тип палітурки щоденника. Щоденники в твердій палітурці (склеєні як книга) довговічніші. В такому щоденнику листи надійно скріплені, він прослужить вам весь рік і збереже свій вигляд.

Зручно, коли в щоденнику є ляссе або резинка. Ляссе допоможе відкривати щоденник завжди на потрібній вам сторінці, а не шукати останні записи гортаючи весь щоденник. А щоденники з резинкою зручні тим, що вони щільно закриваються. Такий щоденник не відкриється випадково в сумці, відповідно аркуші не помнуться, а всі нотатки залишаться в цілості.

Важливі також колір внутрішнього блоку і дизайн обкладинки. Кращий дизайн — це той який подобається саме вам, який буде мотивувати, надихати, викликати бажання відкрити щоденник і запланувати великі справи. А колір внутрішнього блоку — кремовий, бежевий, білий — буде приємним для очей.

Традиційно щоденники виготовляються в форматі А5 (половина аркуша А4). У форматі А6 — це "кишенькові моделі", які займають мало місця в сумці.

Почавши користуватися щоденником, ви зрозумієте, що щоденник і тижневик — це зручно, тому що:

 • можна планувати події на майбутні дати, навіть за півроку наперед;
 • можна розписати весь день погодинно;
 • можна проаналізувати свою зайнятість;
 • записувати думки, робити нотатки;
 • планувати день, тиждень, рік.

АКцентр — оптовий інтернет магазин щоденників

У каталозі ви знайдете щоденники таких відомих на ринку канцтоварів торгових марок, як:

 • Leo Planner;
 • Мандарин;
 • Optima;
 • Brunnen;
 • Economix;
 • Yes.

Також, до щоденника вам знадобиться ручка, текстмаркер або додаткові закладки. Наш менеджер допоможе підібрати ручку з якою ваш почерк буде виглядати найкращим чином. Підбере і якісні текстмаркери, оригінальні закладки, робота з якими буде приносити позитивні емоції.

Щоденник купити онлайн в АКцентр

Компанія АКцентр має широку лінійку датованих, недатованих тижневиків, блокнотів і щоденників. У каталозі ви легко можете вибрати серед різних форматів, дизайнів, торгових марок. Є можливість замовити тиснення на обкладинці щоденника з вашим лого або девізом.

Співпрацюючи з нами як з оптовим постачальником ви гарантовано отримаєте:

 • зв'язок з персональним менеджером
 • своєчасні поставки
 • доставку нашою службою логістики до дверей офісу чи магазину
 • успішний бізнес на щоденниках, адже ви можете купити за оптовими цінами
 • зручний для вас спосіб замовлення: по телефону, онлайн через каталог, в фізичному магазині

Умови доставки та оплати

Безкоштовно доставляємо замовлення на суму від 1000 грн. Всі замовлення до 200 грн і на офісний папір — тільки по передоплаті. Доставка по Україні, в Київ здійснюється перевізниками (Нова Пошта, Justin) згідно їх тарифів.

Доступні способи оплати: банківський переказ (на основі рахунку-фактури із супутніми документами для юридичних осіб), накладений платіж (в відділенні перевізника), онлайн (WayForPay).