0
0
0

Ручки подарункові

Якісні подарункові ручки 

 В інтернет-магазині канцелярських товарів АКцентр розміщений великий асортимент подарункових ручок, який відрізняється різноманітністю марок і моделей. 

 До уваги покупця такі відомі торгові марки: 

  •  Parker 
  •  Franklin Covey 
  •  Langres 
  •  Flair 
  •  Waterman і багато інших респектабельних брендів. 

 Чудові варіанти для подарунка є в будь-якої колекції даних легендарних виробників, будь-то бюджетна лінія Axent або ексклюзивна серія Паркер. 

 Каталог магазину пропонує підбір не тільки по торговій марці, а й виходячи з роду діяльності і переваг винуватця торжества. 

 Подарункові кулькові ручки доречні для людей, які працюють з великою кількістю паперових документів, так як довговічні і лаконічні. 

 Антикварні і вишукані приладдя для письма, що відрізняються оригінальною обробкою - для керівників. 

 Серед подарункових письмових атрибутів в наявності кулькові і пір'яні. Останні мають перо звичайне і позолочене. Консультації по ним надаються менеджерами за номером телефону (097) 041-18-11. 

 Всі ручки оригінальні, надходять на полиці магазину від перевірених постачальників безпосередньо, тому мають доступну ціну. 

 Вироби продаються самостійно і в красивій подарунковій упаковці з багатим внутрішнім оздобленням. Коробки і чохли різних кольорів і зроблені з відмінних один від одного матеріалів. Доставляються товари по всій Україні.