0
0
0

Ранці дошкільні

-48%
ГАРЯЧА ЦІНА
-39%
ГАРЯЧА ЦІНА
-45%
ГАРЯЧА ЦІНА
-40%
ГАРЯЧА ЦІНА
-36%
ГАРЯЧА ЦІНА
-37%
ГАРЯЧА ЦІНА
-42%
ГАРЯЧА ЦІНА
-44%
ГАРЯЧА ЦІНА
-34%
ГАРЯЧА ЦІНА
-30%
ГАРЯЧА ЦІНА
-34%
ГАРЯЧА ЦІНА
-36%
ГАРЯЧА ЦІНА
-36%
ГАРЯЧА ЦІНА

Дитячі ранці та рюкзаки в асортименті 

 Дитинство - безтурботна й щаслива пора, але вона швидко минає. Тому батькам три- п'ятирічної дитини вже варто потурбуватися про підготовку малюка до школи. Важливим кроком стане придбання ранця чи рюкзака для дошколярика. Така покупка принесе задоволення Вашому сину чи доньці, бо всі діти мріють мати такі ж аксесуари, що й дорослі. У свій перший рюкзак малеча, збираючись до дитячого садочка чи на прогулянку, складатиме всі важливі й цінні для неї речі: улюблені іграшки, розмальовку, кольорову крейду, цукерки, пачечку соку та інші  скарби. Це сприятиме розвитку самоорганізації дитини, що так необхідно в період адаптації до навчання в школі. 

 Дитячі рюкзаки, які пропонує магазин АКцентр, відрізняються від своїх "дорослих родичів" невеликими розмірами й меншою вагою, що робить їх зручними для дітей дошкільного віку. Ергономічна спинка виробу, корисна для осанки майбутнього учня, широкі м'які лямки, що не натиратимуть плечі, матеріал, який легко миється, -  усе це переваги міні-рюкзаків. У каталозі нашого інтернет-магазину Ви зможете підібрати ранці різної форми, навіть у вигляді зайчика, ведмедика, котика чи собачки, з різною кількістю відділень, різних кольорів. Деякі моделі дитячих ранців прикрашені підвісними брелоками-іграшками або зображенням улюблених мультиплікаційних героїв. На них ви зустрінете: 

  •  Frozen, 
  •  Turtles, 
  •  Sofia, 
  •  Trolls, 
  •  Hot Wheels, 
  •  Hello Kitty тощо. 

 Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними брендами, що позитивно зарекомендували себе на ринку шкільних товарів. Ми пропонуємо Вам широкий асортимент дитячих рюкзаків і ранців торгових марок Kite, 1 Вересня, Yes, Tiger та інших. Магазин АКцентр отримує товар безпосередньо від виробника, а це робить можливим ведення демократичної цінової політики, що дозволить недорого купити рюкзачок для своєї дитини. 

 Користуючись нашим сайтом, Ви зможете придбати товари оптом і вроздріб. Зателефонуйте за номером (097) 041-18-11 - і наші консультанти дадуть вичерпні відповіді на всі запитання щодо нашої співпраці. 

 Доставка відбувається по всій Україні.