0
0
0

Розділювачі сторінок

 Широкий вибір якісних розділювачів сторінок 

 Найзручніший спосіб зберігати папери - помістити їх в папку-швидкозшивач, на затиску, кільцях. Якщо інформація носить структурний характер, то доречно буде використання роздільників сторінок, які дозволять розмежувати підрозділи, теми. 

 Купити недорого розділювачі можна в магазині АКцентр. 

 На сайті представлені вироби від перевірених зарубіжних, вітчизняних виробників:  

  •  4Office, 
  •  Axent, 
  •  Economix.

 Вироби бувають у вигляді листа або смуги з отворами для кріплення з одного боку. У першому випадку при підборі слід звертати увагу на формат документів, що систематизуються. Найчастіше використовується стандартний А4 - канцелярські товари повинні відповідати йому. Для смуг-розділювачів розмір ділових паперів не важливий. 

 Матеріали, з яких виробляються дані аксесуари, - щільний картон, пластик, поліпропілен, - зносостійкі, придатні для довгострокового користування. Найбільш міцний пластик. Якщо шукаєте продукт для щоденного застосування, то краще зупинитися на ньому. 

 Розділювачі відрізняються маркуванням:  

  •  алфавітні, 
  •  номерні, 
  •  кольорові, 
  •  без індексів. 

  Вищезгадана категорія товарів застосовується в офісах, канцеляріях, громадських закладах. Учням, студентам також не завадить мати їх під рукою, щоб полегшити пошук інформації в конспектах. 

 Розподілювачі сторінок оптом, вроздріб з доставкою по всій Україні замовляйте на сайті компанії АКцентр. Тут ви зможете оформити покупку, придбати товар, який сподобався за оптимальними цінами. Транспортна компанія доставить замовлення за вказаною адресою. 

 Якщо виникають питання, телефонуйте за номером (097) 041-18-11 - наші менеджери-консультанти із задоволенням допоможуть!