0
0
0

Папки на затиску

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

 Папки на затиску, кліпборди оптом і вроздріб 

 При роботі з діловими паперами часто виникає потреба працювати за відсутності столу, іншої опори: прийняти товар за накладною, зібрати підписи у відомості, записати присутніх на зборах, зафіксувати інформацію. У такій або подібній ситуації може стати в нагоді кліпборд. 

 Це слово походить від англійської мови, означає  портативна дошка із навісним кріпленням для фіксації листів . 

 Ми пропонуємо Вам купити недорого папки затискачі в магазині канцелярських товарів АКцентр. На віртуальних вітринах представлені : 

  •  планшети, 
  •  папки-планшети. 

 Вони виготовлені з щільного картону, ламінованого чи покритого ПВХ, пластиком. Стандартні формати - А4, А5. Зручні в офісах, навчальних закладах, виробничих підприємствах, торгових організаціях, журналістській діяльності, т.п. Тримаючи товар в одній руці, Ви легко зробите рукописні позначки другою. А документ в цей час буде надійно утримуватися спеціальним металевим чи пластиковим механізмом, який розташовується як зверху, так збоку кліпборда. 

 Папки затискачі корисні для використання, зберігання неперфорованих документів, роздавальних матеріалів, звітів, виступів. Їх нескладно дістати, покласти назад, внести необхідні корективи. Верхня обкладинка забезпечить збереження, належний зовнішній вигляд. 

 Пропонуємо Вашій увазі канцелярські папки-планшети вітчизняних, зарубіжних торгових марок:  

  •  4Office, Рюкзачок, 
  •  Axent, Delta by Axent, 
  •  Datum, Economix, 
  •  Norma, Scholz. 

 Різноманітність стилів, кольорів задовольнить вимоги кожного. 

 Якісні кліпборди з доставкою по Україні можна придбати в компанії АКцентр. Якщо цікавлять деталі співпраці, телефонуйте за номером (097) 041-18-11. Наші менеджери-консультанти із задоволенням дадуть кваліфіковані відповіді на всі питання.