0
0
0

Папір для акварелі, креслення

Хіт продажу

 Широкий асортимент паперу для акварелі і креслення. 

 Любителі творчості в даному розділі інтернет-магазину канцтоварів АКцентр знайдуть відмінний вибір паперу для малювання аквареллю і для креслення. 

 Для акварельної творчості підійдуть аркуші, щільність яких від 190 гр/м2, з фактурною поверхнею. Причина в тому, що папір з високою щільністю мало схильний до деформації від води. 

 В наявності така акварельна продукція: 

 Гарячого пресування - має гладку і щільну фактуру, що забезпечує ретельну деталізацію. Невеликі штрихи на ній не пливуть, але є ризик до повного висихання змастити їх необережним рухом. 

 Холодного пресування - поверхня рихла, злегка бархатиста. Найпопулярніший варіант. 

 Природне велике зерно - поверхня з сильною шороховатістю, горбками і западинами. Фарба лягає неоднорідно. Не підходить для робіт з акцентом на деталі.

 В каталозі продукція таких виробників: 

  •  Santi 
  •  CoolForSchool 
  •  Тетрада 
  •  Рюкзачок 
  •  Школярик. 

 Новачкам в мистецтві пропонуємо листи з максимальною щільністю - 250-300 мг. На ній не виділяються помилки і можна застосовувати коригуючі засоби. 

 Товар відпускається не тільки вроздріб, а й оптом. 

 Для визначення з вибором зателефонуйте за номером (097) 041-18-11 та отримайте кваліфіковану консультацію менеджера. Оформивши замовлення в АКцентр, отримаєте доставку в будь-який регіон України.