0
0
0

Папір для нотаток

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

Широкий вибір паперу для заміток

 Онлайн-магазин канцтоварів АКцентр в розпорядженні має великий асортимент блоків-кубів для нотаток, який відрізняється простотою і зручністю у використанні. Є вироби, зроблені на простому папері і на різнобарвному. Різниця кольорів дає можливість добре орієнтуватися в нотатках, візуалізує підказки. 

 Блоки в каталозі як з клеєним краєм, так і з простим - вибирайте для потреб і за зручністю: для поклейки на предмет або підручні листки для столу. 

 Продукція з проклеєною стороною називається стікером, вважається самим практичним офісним папером. Скромність розмірів таких листочків дозволяє зафіксувати важливу інформацію, не зайнявши при цьому багато місця. 

 На сайті продукція таких брендів: 

  •  Crystal 
  •  Delta by Axent 
  •  Тетрада

 Листки для позначок різних розмірів: від 64х90мм до 90х90х70мм, відрізняються внутрішнім блоком: від 100 до 1000 листків. Обгортувальні листки блоків мають різнокольорове забарвлення, з детальною інформацією по продукту. 

 У продажу є папір для фліпчартів різних розмірів, щільності, кількістю в упаковці, лінійна і без. Така пропозиція забезпечить будь-які заходи: прес-конференцію, доповідь, презентацію та ін. 

 Папірці для нотатків витрачаються швидко, тому купувати їх вигідно оптом, а не вроздріб. Так що заходьте, вибирайте необхідну кількість - доставка по всій Україні. Консультація за телефоном - (097) 041-18-11.