0
0
0

Резинка для грошей

Хіт продажу

Широкий асортимент резинок для грошей 

 Грошові резинки незамінні при роботі з великою кількістю банкнот. З метою повного забезпечення такої потреби інтернет-магазин канцелярських товарів АКцентр розмістив на прилавках величезний асортимент даного товару. 

 У складі виробу каучук (до 70%). Це забезпечує еластичність і міцність: гумка розтягується, збільшуючись при цьому аж у 3 рази! Важко рветься. 

 Область застосування фіксаторів грошей не обмежується прямим призначенням. Ними перетягують пакети, креслення, папери, фасування ліків, продуктів і невеликих канцтоварів, використовують для занять рукоділлям і художньою творчістю. 

 Широкі можливості застосування ведуть до того, що банківські гумки купують не тільки фінансові установи, а й магазини, підприємства, медичні і соціальні установи та ін. 

 У продажу гумки в різних упаковках (від 50 до 1000 шт), колірних гамах, виробників, діаметрів (50-120 мм). 

 Через специфіку продукту, його вигідніше купувати не вроздріб, а оптом. 

 Серед асортименту продукція таких відомих торгових марок: 

  •  Delta by Axent 
  •  Buromax 
  •  Economix 

 Перевіреність постачальників гарантує високу якість продукції. 

 При виборі товару надається консультація - зателефонуйте за номером (097) 041-18-11 і дізнайтесь про всі моменти, що цікавлять. Доставка з АКцентр відбувається по всій українській території, власною службою (для клієнтів оптового та корпоративного відділів) і зовнішнім перевізником.