0
0
0

Бокси і куби для паперу

Якісні куби і бокси для паперу

 Інтернет-магазин АКцентр пропонує широкий вибір боксів і кубів для документів, за допомогою яких будь-який офісний співробітник впорядкує документообіг. Аксесуари для діловодства можна придбати разом з необхідним канцелярським вмістом: стікерами, папером для заміток ...

 Ємності являються невеликими квадратно-прямокутними коробками без кришки, зробленими з пластмаси. Стінки як суцільні, так у вигляді сіточки. Для зручності діставання паперу, в боковушках боксів зроблені отвори (з одного або двох сторін).

 Товари в різних кольорах і розмірах (9х9х9 см, 10х10х10 см, 9х9х4,5 см) - для різних форматів паперу і під різний інтер'єр.

 Продукція від відомих і перевірених торгових марок:

  •  Axent
  •  Арніка

 Коштують вироби недорого, так як надходять на полиці магазину безпосередньо від виробника. Зроблені з якісних матеріалів, через що безпечні для здоров'я.

 Для визначення з кращим товаром, скористайтеся функціоналом порівняння, а для отримання консультації наберіть номер телефону (097) 041-18-11 і задайте запитання.

 В основному, бокси призначені для застосування в офісі, але використовувати їх можна і школярам - для записів, позначок.

 Відпускаються товари з розділу як в роздріб, так і оптом. Оплачуються різними способами.

 Доставка оформлених на сайті АКцентр замовлень здійснюється по всіх регіонах України.