0
0
0

Коректори канцелярські

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

Різноманітні коректори від магазину АКцентр 

 Кращими помічниками для виправлення помилок у документах є коректори, величезний асортимент яких ви знайдете на сайті інтернет-магазину АКцентр. 

 У каталозі нашого канцелярського магазину широкий вибір коректорів, тому підібрати для себе максимально відповідний зможе навіть найвибагливіший користувач. 

 Вашій увазі: 

  •  коректор з пензликом; 
  •  коректор-стрічка; 
  •  коректор з металевим наконечником; 
  •  коректор з пластиковим наконечником. 

 В наявності не тільки різні модифікації, а й всілякий їх об'єм: від 8 мл до 10 г. 

 Уся продукція відповідає нормативним вимогам законодавства України, що гарантують відомі й перевірені виробники: Axent, Optima, Economix, Neo Linе та ін. 

 Купити коректор можна, як вроздріб, так і оптом. Варто відзначити, що ми прагнемо продавати товари виключно високої якості, тому й працюємо виключно з перевіреними постачальниками, які давно працюють на ринку й мають тільки позитивну репутацію. 

 Якщо ви не знаєте, товар якого виробника буде кращим саме для вас, а також хочете уточнити інші питання, телефонуйте (097) 041-18-11- і наш менеджер детально проконсультує з усіх питань, що вас цікавлять. Доставка замовлення проводиться в будь-яку точку України. 

 Піклуючись про своїх клієнтів, магазин АКцентр надає можливість оплати різними способами: безготівковим, готівковим і через Приват24, вибрати які ви можете при формуванні замовлення.