• Товари:
  • Сортування:
  • Показати:
  • Сховати товари без фото

Калькулятори оптом чи в роздріб

Показати ще
Показано з 1 по 17 з 71 (всього 5 сторінок)

Широкий асортимент різноманітних калькуляторів

Незважаючи на науково технічний прогрес, жоден бухгалтер не уявляє себе без якісного великого зручного калькулятора. Даний апарат завжди повинен бути під рукою й допомагати вчасно прорахувати той чи інший показник. Спеціально для своїх клієнтів інтернет магазин АКцентр підібрав широкий асортимент кращих калькуляторів, здатних повною мірою задовольнити потреби навіть найбільш вимогливого рахівника.

У нашому каталозі ви знайдете прилади таких торгових марок, як Assistant, Optima, Deli, Taksun, Kenko, Sunway та багатьох інших.

Усі товари надходять в онлайн каталог від перевірених постачальників, тому ми гарантуємо якість своєї продукції. Але якщо станеться так, що ви з якоїсь причини вирішите, що придбаний у нас калькулятор вам не підходить - то маєте право повернути його з урахуванням встановлених законодавством правил.

Магазин АКцентр не тільки орієнтований на роздрібного покупця, а й веде продаж товарів оптом. Тому якщо ви хочете купити калькулятори великою партією максимально недорого, наберіть (097) 041-18-11 і обговоріть це з нашим менеджером.

Доставка замовлень здійснюється по всій Україні. Детальні умови можна дізнатися у відповідному розділі.


Вгору