0
0
0

Календарі паперові

Хіт продажу

Кращі календарі від АКцентр 

 Календарі - невід'ємна частина офісів, виробничих приміщень і багатьох житлових будинків. І не дивно, адже вони нагадують заклопотаному співробітнику, який сьогодні день тижня, підказують те, у передодні якого свята живуть люди й кого варто привітати. Повідомляють про церковні свята й знайомлять із різними повір'ями. 

 Інтернет-магазин пропонує своїм покупцям широкий асортимент різноманітних календарів, на всі випадки й потреби. У нас ви можете купити календарі настінні, настільні, кишенькові з різним розташуванням зображення (альбомне й книжкове). Відображення дат можливе за допомогою пересування повзунка, а також є відривні календарі, в у яких потрібно відривати  дні, що минули. 

 Дорожимо нашими клієнтами, тому продукція в каталозі виключно від перевірених постачальників. Придбавши продукцію в АКцентр, ви стаєте власником гарантовано якісного товару. 

 Усі товари яскраві, барвисті, з різними зображеннями, що дозволить підібрати під будь-який інтер'єр, від таких торгових марок:

  •  Buromax,
  •  Фоліо та інших. 

 Свою продукцію АКцентр пропонує як вроздріб, так і оптом. Замовити її можуть всі громадяни країни, оскільки доставка здійснюється по всій Україні. Деталізувати інформацію завжди готові наші менеджери за телефоном (097) 041-18-11.