0
0
0

Фломастери

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

 Широкий вибір фломастерів 

 Жага до малювання властива багатьом дорослим, дітям: одні займаються цим професійно, інші - заради задоволення, треті знімають стрес. Сучасний художній інструмент вражає оригінальністю, новизною, різноманітністю. Але фломастери ніколи не втрачали своєї популярності, вони завжди затребувані: будинки для розваг, в школі на уроках творчості, в вищих навчальних закладах, громадських організаціях для створення стінгазет, оформлення "куточків". 

 Компанія АКцентр пропонує увазі величезний асортимент фломастерів від відомих українських, зарубіжних виробників:  

  •  1 Вересня, Centropen, 
  •  Class, CoolForSchool, Deli,  
  •  Joyko, Kite, Koh-i-noor, Maped, 
  •  Marco, Schneider, Yes, Барвинок, Умка. 

 Назва торгової марки є гарантією того, що товар безпечний для здоров'я, якісний, приємний, надійний в використанні. 

 Набори представлені комплектами по 6, 10, 12, 18, 20, 24 кольору. Кожен може вибрати потрібну гаму, щоб точно передати своє сприйняття світу. Пишучі вузли різної товщини, це дозволить відображати на папері будь що: портрети, пейзажі, натюрморти. 

 Яскраве оформлення фломастерів підвищує натхнення. Діти із захопленням візьмуть в школу коробочку з фломастерами, на якій зображені  

  •  улюблені герої, 
  •  забавні звірятка, 
  •  сучасні машини. 

 Оптом і вроздріб можна недорого купити фломастери, звернувшись в АКцентр. Наші ціни демократичні, постійні клієнти отримують вигідні пропозиції. Оформляйте замовлення на сайті просто, швидко. Доставка буде здійснена в усі регіони України транспортним перевізником. 

 Телефонуйте за номером (097) 041-18-11, щоб дізнатися про способи оплати, умови співпраці. Менеджери-консультанти будуть раді Вам допомогти.