0
0
0

Гуашеві художні фарби

 Широкий вибір гуашевих художніх фарб 

 Сучасні художники володіють техніками: пишуть акриловими, темперними, олійними фарбами, пастеллю, крейдою, гуашшю. 

 Магазин канцтоварів АКцентр пропонує багатий асортимент гуашевих художніх фарб - клейових, розчинних водою. Для додання матовості, бархатистості до пігменту, замість цинкових білил, як в акварелі, додають каолін (білу глину), який менше освітлює, надає матеріалу велику щільність, фарбу - яскравішою, більш насиченою. Пам'ятайте: є певний нюанс в підборі тонів. Суха фарба трохи світліша, враховуйте це. Художня гуаш має вищу криючу здатність, ніж "плакатна" (звичайна), краще перекриває на полотні темні тони, піддається корекції в процесі роботи. Кожен колір перевіряється на відповідність ДСТУ, тому в різних партіях буде однаковим. На наших полицях - широка палітра від Луч, Майстер-клас, Сонет: 

  •  ультрамарин, трав'яна зелена, 
  •  умбра натуральна, палена, 
  •  сієна, сажа газова, 
  •  краплак червоний, блакить залізна, 
  •  кадмій жовтий палевий, охра і ін. 

 Застосовувати техніку можна на папері, картоні, полотні, фанері, спеціально обробленій тканині. Повне висихання середнього шару настає через 3 години. Зберігати картини слід під склом в рамках, паспарту. Гуаш не водостійкі, для зовнішнього використання не застосовується. 

 У нашому каталозі є флуоресцентна гуаш. Підсилюють яскравість в темряві, світяться, поблискують, набувають блакитний, зеленуватий відтінок під впливом ультрафіолетових променів, роблять матеріал привабливим для створення декорацій на сцені. 

 Товар можна придбати у нас поштучно (баночки, тюбики від 40 до 220 мл), в наборах по 8, 9, 12, 24 кольору. 

 Купити недорого оптом і вроздріб гуашові художні фарби запрошує компанія АКцентр. Ми проводимо демократичну цінову політику, діють спеціальні пропозиції для постійних клієнтів. Доставка оформленого замовлення здійснюється по всій території України. 

 Якщо зацікавили умови співпраці, звертайтеся за телефоном +38 (097) 041-18-11. Наші консультанти проінформують з усіх питань.