0
0
0

Фарби для скла та кераміки

Широкий вибір фарб і пензликів для скла та кераміки 

 Набрид одноманітний побут? Хочеться яскравості, новизни? Не поспішайте розлучатися зі старими тарілками, чашками, дзеркалами. Можна дати друге життя улюбленим речам, прикрасивши їх власними руками за допомогою сучасних художніх засобів. Доведеться тільки приділити трохи вільного часу, проявити фантазію, витратити помірну суму грошей на витратні матеріали. 

 АКцентр приємно здивує Вас великим асортиментом товарів для рукоділля, творчості. Особливе місце займають фарби і пензлика для розпису скла, кераміки. Відомі перевірені українські, зарубіжні торгові марки представлені на вітринах: 

  •  Decola,
  •  Rosa Talent,
  •  Instant Play Color

 Бренди гарантують нетоксичність, безпеку для здоров'я. Можете спокійно прикрашати предмети інтер'єру, посуд, насолоджуватися відпочинком, їжею. 

 Контури в тюбику, об'ємом 18 мл, акуратно, рівно наносяться на гладку поверхню завдяки дозатору, лінії виходять різної товщини в залежності від сили натискання. 

 Акрилові - для розпису склокераміки продаються в основному в пластикових баночках по 30, 50 мл (поштучно), в наборах - менші обсяги: 4-12 квітів по 6-20 кожен. Для роботи таким матеріалом потрібні пензлики, які можна вибрати в магазині. 

 Вражає багатством палітра відтінків: 

  •  помаранчевий, червоний, маджента,
  •  золото, бронза, срібло,
  •  зелений, бірюзовий,
  •  фіолетовий, металік, перламутровий.

 Любителів прикрашати будинок, розмальовувати вікна на свята неодмінно зацікавлять вітражні, які кольоровим калейдоскопом засвітяться на Новий рік, День закоханих, 8 Березня. 

 Недорого купити оптом і вроздріб фарби і пензлика для скла та кераміки можна в компанії АКцентр. Ціни демократичні, замовлення оформляється легко, швидко. Сподобався Вам продукт доставить в строк надійна компанія транспортного перевізника. 

 Цікавить додаткова інформація про вироби? Хочете переконатися в актуальності цін? Телефонуйте за номером +38 (097) 041-18-11 - отримаєте професійну консультацію менеджера.