0
0
0

Твістер для дітей

Широкий вибір гри твістер 

 Активні, рухливі ігри необхідні сучасному підростаючому поколінню, яке багато часу проводить, сидячи за партою, схилившись над екраном телефону. Для підтримання в тонусі всього організму треба давати наватаження м'язам. Звісно, ідеальний варіант - відвідування спортивних секцій, прогулянки, туристичні походи. Такі заняття потребують багато вільного часу, супроводу батьків. Є варіант, доступний всім хлопчикам, дівчаткам. 

 Компанія АКцентр пропонує батькам придбати для діточок гру твістер. Широкий асортимент продукції дозволить підібрати товар, враховуючи вік, ціну, призначення. На полицях представлені перевірені часом торгові марки: 

  •   DankoToys, 
  •   Ранок, 
  •   Стратег. 

 Для чого потрібна гра твістер 

 Це весела розвага для дозвілля дітей, підлітків, молоді, дорослих людей. На будь-якому святі, вечірці знайдеться місце на підлозі, де можна розкласти ігрове поле. Більш нічого готувати, організовувати не треба. Слідуючи вказівкам ведучого, руки, ноги людини мають кожного разу займати позицію на фігурі певного кольору. Намагайтеся виконати це, як би важко це не здавалося! Тоді є всі шанси на перемогу. Розвага оригінальна, весела, корисна. 

 Недорога гра твістер розвиває важливі навички: 

  •  спритність, 
  •  швидкість реакції, 
  •  гнучкість, 
  •  почуття рівноваги. 

 Види твістерів 

 Гра розрізняється розміром ігрового поля: на великому можуть змагатися в спритності від 4 до 8 і більше чоловік, на маленькому - 2-4. Як правило, елементами майданчика є кольорові кола, діаметр яких може відрізнятися. Вибираючи товар, замислюйтесь, для якої компанії він потрібен, де збираєтеся його застосовувати. В основному індустрія представляє моделі для підлоги. Можна знайти вироби дорожні, навіть настільні для пальців. Адже можна розвивати моторику рук, спритність пальців, якщо Ви не маєте в даний момент можливості вільно рухатися. Мандрівка в потягу, літаку перетвориться на круту розвагу, час пролетить непомітно, сумувати не доведеться. 

 Недорого купити оптом і вроздріб гру твістер можливо в магазині канцтоварів АКцентр. Ціни приємно здивують, у нас на постійній основі діє гнучка система знижок. Замовляйте вподобану позицію. Після оформлення вона буде доставлена по Україні в обумовлений термін надійним транспортним перевізником 

 Якщо виникли питання щодо співпраці, способів оплати, звертайтеся за телефоном (097) 041-18-11. Наші менеджери нададуть вичерпні відповіді на всі Ваші запитання.