0
0
0

Іграшкова побутова техніка

Широкий асортимент дитячої побутової техніки 

 Даний розділ інтернет-магазину АКцентр розмістив величезний асортимент іграшкової побутової техніки. Вона грає важливу роль в розвитку дитини - допомагає діткам ближче пізнати побутові прилади. 

 Серед асортименту: 

  •  Порохотяг, 
  •  Плита, 
  •  Пральна машина, 
  •  Праски, 
  •  Фотоапарати та багато іншого. 

 Товар як окремий, так і в наборі, наприклад, набір для прибирання. Така продукція дозволить діткам навчатися прибирати в кімнаті з пилососом, смачно готувати і гладити платтячка ляльок власною праскою на своїй прасувальній дошці. Іграшки призначені для того, щоб малюки почували себе маминими помічниками. 

 За допомогою перукарських наборів дівчатка відчують себе не тільки відмінними господарками, а й навчаться приділяти увагу своїй зовнішності. 

 В каталог продукція надходить безпосередньо від постачальника, тому коштує недорого. Всі товари відповідають встановленим нормам і безпечні для здоров'я дитини. 

 Для привабливості дитяча техніка має яскраве однотонне або різнокольорове забарвлення і нерідко максимально імітує моделі справжньої. 

 Дитячі іграшки на сайті музичні, з підсвічуванням і без, різних розмірів під всі вікові категорії - упаковані в яскраві коробки, звичайні кульки і без упаковки. 

Замовлення доставляються по Вінниці, в Київ та інші міста України. Довідкова інформація надається менеджерами по телефону (097) 041-18-11.