0
0
0

Розвиваючі дитячі картки

Широкий асортимент розвивающих карток для дітей 

 Інтернет-магазин канцтоварів АКцентр пропонує розвиваючі картки, спеціально створені для діток шкільного та дошкільного віку. Їх можна використовувати на індивідуальних заняттях, а також на групових. Посібник допоможе розширити кругозір і простимулює розумовий розвиток дитини. Яскравість карток зробить заняття ще більш захоплюючими і цікавими. 

 Матеріал виготовлення продукції - якісний щільний картон, абсолютно нешкідливий для малюків. При нанесенні картинок використовуються високоякісні фарби, що відповідають всім встановленим нормам законодавства України. 

 На продукції зображені: 

  •  дикі і домашні тварини, 
  •  фрукти та овочі, 
  •  професії, 
  •  кольори і форми 
  •  на одній стороні, а на іншій описується те, що зображено. 

 Такий товар забезпечує безпечне і захоплююче знайомство з навколишнім середовищем. Малюк дізнається все те, про що ви забули йому розповісти: де живе тваринка, чим харчується і як полює, чи вміє плавати і багато іншого. 

 Доставити оформлене замовлення компанія АКцентр зобов'язується в усі регіони України за допомогою зовнішніх перевізників. Заходьте, вибирайте, купуйте - розвивайте своїх маленьких геніїв! За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів-консультантів по телефону (097) 041-18-11. Ввічливі та професійні відповіді гарантовані.