0
0
0

Дитячі дошки для малювання

Широкий вибір дитячих дошок для малювання 

 Кожна дитина, як тільки навчається брати самостійно до рук дрібні предмети, обов'язково пробує малювати. Спочатку це милі, загадкові каракулі абстракціоніста, далі на зображеннях з'являються улюблені кішечки, собачки, портрети мам, татусів, сестричок, братиків. Нехай буває важко розібрати, хто саме причаївся на малюнку, але потяг до прекрасного завжди радує батьків. 

 Можна купити малюку олівці, фломастери, фарби. У такому випадку Ви ризикуєте, що все житло перетвориться на художні ескізи. Потрібен постійний догляд за маленькими донечками, синочками, аби вони не завдали собі шкоди заточеним грифелем, наконечником пензлика. 

 Товари для найменших художників 

 Магазин канцтоварів АКцентр пропонує цікавий варіант - дошки для малювання, які напевно приваблять юних Пікассо. На вітринах Ви знайдете товари для творчості: 

  •  великі, малі, 
  •  з підвісом, напільні, настільні, 
  •  одно- , двосторонні, 
  •  магнітні кольорові, чорно-білі,  
  •  мольберти для нанесення зображень крейдою, маркерами, 
  •  з додатковими комплектами букв, цифр. 

 Розвивальні функції продукції 

 Придбавши малюку такий товар, Ви подбаєте про його ефективний, захопливий, всебічний розвиток. Малюючи улюблених героїв, розфарбовуючи їх, дитина набуває творчих навичок, які в майбутньому знадобляться в житті для релаксу, професійної діяльності. Найменші, ставлячи круглі, трикутні червоні, сині, зелені печатки, вивчають форми, кольори. Більш дорослі за допомогою наборів цифр, літер читатимуть перші слова, розв'язуватимуть елементарні приклади. 

 Подібні вироби - прекрасний подарунок на день народження, новий рік. Визначтесь із необхідними можливостями, підберіть дошку для малювання потрібного розміру, комплектації. Упакуйте в подарункову упаковку, прикрашену декоративними стрічками - і презент готовий. Він, напевно, порадує дівчаток, хлопчиків. 

 Оптом і вроздріб недорого купити дошки для малювання Ви можете, звернувшись до компанії АКцентр. Широкий асортимент, доступні ціни зроблять Ваш вибір легким, приємним. Доставка здійснюється по території всій України засобом надійного транспортного перевізника. 

 Виникли питання щодо оплати, вибору товару? Набирайте нас за телефоном (097) 041-18-11. Наші спеціалісти із задоволення проконсультують Вас за всіма важливими запитаннями.