0
0
0

Економічні настільні ігри для дітей

Широкий вибір економічних ігор 

 Бажаєте, щоб дитина з користю, цікаво розважалася у вільний час? Хочете весело проводити дозвілля в родинному колі? Тоді Вам потрібна сучасна настільна гра, яка об'єднає домашній колектив, друзів у захопливому процесі. 

 Магазин АКцентр пропонує клієнтам багатий асортимент економічних ігор. Вони стануть у пригоді дорослим, дітям, хлопчикам, дівчаткам. Вашій увазі продукція брендів, якість яких перевірена роками: 

  •  Стратег, 
  •  Danko Toys. 

 Переваги настільних економічних ігор 

 Представлені в наших торгових залах вироби неодмінно зацікавлять як дорослих, так і дітей. Ви отримаєте потужний заряд позитиву, якщо проведете вечір, весело підкидаючи кубик, рухаючись по ігровому полю, втілюючи успішні бізнес-ідеї, будуючи підступні плани зі знищення конкурентів, уявляючи себе олігархом. 

 Подібні заняття зміцнюють стосунки, знімають напругу після напруженого робочого, навчального дня, розвивають:  

  •  логічно, стратегічно мислити, 
  •  аналізувати поведінку партнера, конкурента,  
  •  контролювати власні емоції. 

 Види настільних економічних ігор, їх комплектація 

 Широкі можливості щодо вибору дозволять зупинитися саме на тій тематиці, що максимально корисна, цікава родині, друзям. Можна будувати бізнес, граючи в "Монополію",  "Футбольного менеджера", спробувати себе в ролі кмітливого поліцейського завдяки "Мафії", відчути азарт "Покера", "Бінго", розвивати кругозір разом із "Ерудитом". 

 До комплекту, як правило, входять, кубики, ігрове поле, тематичні картки. Усе упаковано в презентабельну коробочку. Це робить подібну продукцію гарним подарунком на день народження, Новий рік. 

 Недорого купити якісні економічні ігри можна оптом і вроздріб у компанії АКцентр. Ми ведемо демократичну цінову політику, підтримуємо систему гнучких знижок. Кожен зможе підібрати для себе товар до смаку, відповідно до фінансових можливостей.   

 Доставка оформленого замовлення здійснюється в будь-які регіони України за допомогою перевіреного транспортного перевізника. 

 Виникли запитання щодо способів оплати, умов співпраці, набирайте за номером (097) 041-18-11. Наші менеджери із задоволенням нададуть детальні відповіді, допоможуть із оформленням замовлення.