0
0
0

Дитячі калейдоскопи

Широкий асортимент калейдоскопів 

 Даний розділ інтернет-магазину АКцентр розмістив відмінний вибір різноманітних калейдоскопів. Такі пристрої прості в застосуванні, тому призначені для використання дітьми будь-якого віку.  

 Продукт складається з трубки, поздовжніх дзеркал, різнокольорових елементів, які при обертанні складаються в барвисті візерунки.  

 Калейдоскоп не просто іграшка, а відмінне седативне (за твердженням фахівців), тренажер для очей (знімає напругу очних м'язів), розвиває уяву і абстрактне мислення.  

 Товари надходять від перевірених постачальників, тому мають високу якість, відповідають нормам і безпечні для здоров'я малюків.  

 Відпускається оптом, вроздріб. Продається в упаковці (кульку) і без.  

 Для більшої привабливості корпус виробу оздоблений різними кольорами, деякі моделі мають нанесення зображень (тварин, людей, казкових персонажів).  

 Розраховані як на хлопчиків, так і дівчаток. Є універсальні вироби.  

 Асортимент регулярно розширюється, поповнюючись новими цікавими товарами, які підійдуть як на подарунок племіннику, хрещенику ... так і для покупки своєму малюкові.  

 Відрізняються не тільки кольором, але і довжиною, діаметром корпусу.

 Доставка з компанії АКцентр проводиться по всій Україні. У разі виникнення питань звертайтеся до консультантів по телефону (097) 041-18-11.