0
0
0

Велосипеди дитячі

Якісні дитячі велосипеди, біговели оптом і вроздріб

Що може бути кращим, ніж проведений на природі час разом із рідними, близькими? Хіба що захоплива сімейна прогулянка на велосипедах! Захват, емоційність, фізичні тренування, розвиток координації руху, командного духу важко й перелічити всі переваги такого дозвілля!

У Вас ще немає особистого транспорту? Чи дитина виросла з улюбленої моделі? Тоді звертайтеся до компанії АКцентр!

Багатий вибір екологічного транспорту

На наших полицях Ви знайдете широкий асортимент якісних недорогих велосипедів на будь-який смак, вік, бюджет. У продажі різноманітні моделі:

  • дво-, триколісні,
  • діаметр від 12 до 18 дюймів,
  • дитячі, професійні, біговели,
  • для хлопчиків, дівчаток.

Кольорова гама, сучасний дизайн наявних транспортних засобів вражає різноманітністю, багатством, здатні задовольнити вимого найвибагливішого покупця.

Дитячий транспорт може бути оснащений додатковими елементами, що роблять його ще більш зручним, привабливим, наприклад, клаксон, фари, парасолька над сидінням, кошик для покупок, приставні колеса.

Вибирайте безпечний для довкілля й дитини транспорт.

Ми працюємо тільки з перевіреними роками постачальниками, виробниками. Можемо впевнено сказати, що наші велосипеди вироблені з екологічних матеріалів, мають якісну збірку, деталі, елементи конструкції без сколів, фарба міцно тримається на поверхні. Не сумнівайтесь у тому, що прогулянка на цьому модному транспортному засобі принесе Вам і членам родини тільки задоволення, гарний настрій.

Якісний велосипед - бажаний подарунок для багатьох хлопчиків, дівчаток. Незважаючи на пору року, вони будуть задоволені новому стальному або пластиковому дво-, триколісному другові.

Недорого купити якісні велосипеди можна в магазині канцтоварів АКцентр. Заходьте на сайт, вибирайте позицію, оформлюйте замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні засобом надійного транспортного перевізника.

Цікавлять способи оплати, умови співпраці? Телефонуйте за номером(097) 041-18-11. Наші менеджери з продажів проконсультують Вас за всіма питаннями.