Ручка гелева Economix Turbo 0,5 мм фіолетова (12) (144) E11911-12
Все про товар
Характеристики
Виробник: Economix
Опис
Ручки в асортименті Ручка гелева Economix Turbo 0,5 мм фіолетова (12) (144) E11911-12 Economix
Характеристики
Загальні
Виробник
Economix
Колір
Фіолетовий
Країна виробник
Китай
Тип
Гелева
Товщина лінії письма, мм
0,5мм
Актуальна наявність та ціна.
100% оригінальний товар.
Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару.
Переглянуті товари
Дирокол Axent Welle-2 20 аркушів з пластиковим верхом синій (12) 3820-02
В наявності
Дошка пробкова Buromax алюмінієва рамка, 90 х120 см 0018
В наявності
Фоаміран А4 махровий Santi синій (10) 742733
Наклейка новорічна №BT-7097(12)
Фоторамка "LA-NEW Colorama" 15х21 light blue(24)(22)
Декор. наповнювач "Рафія" бордовий,30г №BJ21-05114-B
Набір кульок повітр. "Happy Birthday Посіпаки" 12"/30см 10шт №828458/Pelican/(1)(10)
Набір кульок повітр. фольг. "Зірка" срібло 5"/12см 5шт №832802/Pelican/(1)(5)